Aký máte názor na detský nosič Cybex 2.GO?

Zodpovedané
1. máj 2020

Dobrý deň,

mám nosič Cybex 2.GO. Moja trojmesačná dcérka má 67 cm a váži 7 kg. Pred nejakým časom som sa dozvedela, že to je kríženec klokanky a vraj nie je dobrý.

Neublížim jej?

Aký je Váš názor na tento nosič?

Ďakujem

Dobrý deň,

tým, že chcete nosiť svoje bábätko, mu určite neublížite. Cíti vašu lásku a blízkosť a to je najdôležitejśie.

Tento nosič však nie je ideálny, je to naozaj v podstate klokanka, ktorej sa dá sedacia časť zipsom rozšíriť a zabezpečiť trochu ergonomickejšiu polohu.

Ak nemáte šatku alebo ergonomický nosič, v ktorom by ste mohli dieťatko nosiť, odporúčam, používať ho len s rozzipsovanou spodnou časťou a bábätkom smerujúcim tvárou k Vám.

Navyše, kvôli tenkým popruhom a bedrovému pásu, nie je veľmi pohodlný ani pre rodiča. Neviem, do akého veku dokáže zabezpečiť polohu nožičiek do M. Ale keď už budú kolienka presahovať za okraj nosiča, nebude to pohodlné ani pre dieťatko a bolo by dobré ho vymeniť za ergonomický, ktorý s dieťatkom porastie. Na trhu je viacero takýchto nosičov. Ideálne je vyskúšať, ktorý vám najlepšie sadne.

Prajeme krásny deň,
Slávka (Sestrice)