Aký nosič je vhodný na chudú postavu?

Zodpovedané
9. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosiča. Máme Kokadi baby a je super. Som spokojná ja a aj 5 mesačná dcérka. Len teraz, keď dcérka chodí viac oblečená, tak chrbtová opierka začína byt krátka.

Rozmýšľam nad veľkosťou Toddler alebo Toddler fidella. Len Fidella má bedrák tak asi po bokoch ešte a vzadu už len ten čierny popruh.

Netlačí to?

Ja mám momentálne náš Kokadi stiahnutý ako sa len dá, takže bedrák má obopína celu.

Aký nosič je vhodný na chudú postavu?

Aby nebol veľký, robustný bedrák a nosič bol najlepšie šatkový. Pozerala som nosiče s krížením popruhov. Šatka je pohodlnejšia, ale vonku je pre mňa nepraktická.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

skúste chrbtovú opierku ešte povytiahnuť hore, ako máte dieťatko v nosiči uložené, tak by sa mohla o kúsok vytiahnuť a byť vyššia.

Fidella Toddler má svoje parametre uvedené na tejto stránke: https://fidella.org/en/fusion-v2-fullbuckle-bab...
Obvod bedorvého pásu je 55-150cm. To, či pásovina tlačí, je individuálne (mne to osobne nevadí). Fidella má však aj takúto pomôcku - extendor na bedrový pás - https://fidella.org/en/fidella-hip-belt-pads-fo...

Ak nám napíšete odkiaľ ste, môžeme Vás nasmerovať na nosiacu skupinu vo vašom okolí, alebo požičovňu nosičov, či kamennú predajňu so šatkovými nosičmi.

Dúfame, že Vám naša odpoveď bola nápomocná.
Ďakujeme a pekný deň ešte želáme,

za Sestrice
Barbora