Aký nosič je vhodný na krátke používanie?

Zodpovedané
30. apr 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosiča vhodného pre novorodenca. Nosič budem používať iba pár minút denne. A to vtedy, keď pôjdem s deťmi dolu schodmi z tretieho poschodia. Na nič iné ho používať nebudem.

Aký nosič by bol najvhodnejší?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre novorodenca je najvhodnejšie a najpohodlnejšie nosenie v šatke, ktorá sa mu najlepšie prispôsobí a tiež šatka je aj najpohodlnejšia pre rodiča.

Uviazanie šatky nie je tak komplikované, ako sa môže zdať, niekedy je správne nastavenie nosiča náročnejšie 😉 To len na vysvetlenie, ak náhodou by dieťatko v nosiči nebolo spokojné, niektoré deti nosiče začnú tolerovať naozaj až od cca 3-4 mesiacov.

Ale na trhu sú samozrejme aj nosiče vhodné už pre novorodencov.

Taký najväčší a najaktuálnejší prehľad je veľmi dobre spracovaný v tejto recenzii, kde ich máte aj s fotkami a všetkými potrebnými informáciami.
https://www.icarry.sk/blog/vyber-ergonomickeho-...

Ak máte ďalšie otázky, dajte nám prosím vedieť.

Dúfame, že Vám naša odpoveď bola nápomocná 🙂
S pozdravom za Sestrice
Barbora