Aký nosič je vhodný pre dieťa, ktoré má 120 cm a 16 kg?

Zodpovedané
20. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosiča pre dieťa s výškou 120 cm a s váhou 16. kg. Syn je postihnutý a nosič potrebujem na krátke prechádzky do lesa.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

špeciálne prispôsobeným nosičom na mieru sa venuje viacero výrobcov.

Môžte sa s touto otázkou sa obrátiť priamo na nich a dohodnúť sa s nimi - prípadne ak aj nejaké ďalšie úpravy by ste potrebovali na nosiči (nielen zväčšenie), či je možné ich spraviť a za akú cenu.

Tu sú firmy o ktorých vieme, že takéto nsiče už pripravovali:
Slovenské firmy: www.moyobaby.com, www.rischino.sk
Česká firma: www.skaldino.cz

Pekný deň ešte želáme a veríme, že nájdete nosič vhodný pre Vás a synčeka, aby ste si užívali spoločný čas a výlety do prírody 🙂

za Sestrice
Barbora