Aký nosič odporúčate pre útle ženy?

Zodpovedané
9. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosiča pre ženy s veľkosťou XS. Ideálne by bolo, keby nebol drahý a bol šatkový.

Aký nosič mi odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na trhu už je veľká ponuka šatkových nosičov, to, či vám bude pohodlný, najlepšie zistíte, ak si nosič vyskúšate a ponosíte si v ňom. Už je aj viacero požičovní, alebo aj kamenných obchodov, kde si viete nosič vyskúšať. Najmenší obvod by mal mať výrobca uvedený pri svojom výrobku.
My napríklad máme tento údaj uvedený na stránke: https://www.sestrice.com/sestrice-carrier/. Najmenší obdov je 62cm, na ktorý sa dá nosič zapnúť. Treba si zmerať tam, kde budete mať bedrový pás - niekto nosí cez pás, nikto trošku nižšie, záleží, aké veľké dieťatko máte a ako ste vysoká.

Ak nám napíšete odkiaľ ste, môžeme Vás nasmerovať na poradkyňu, alebo kamenný obchod vo vašom okolí.

Zo šatkových nosičov sa môžete poobzerať po nosičoch napr. Sestrice, Moyo, BeLenka, Rischino. Len si zistite, aký najmenší obvod pása majú.

My sme zatiaľ nemali mamičku-zákazníčku, ktorej by bol náš nosič veľký a mali sme naozaj aj útle mamičky s veľkosťou XS.

Veríme, že sme s odpoveďou pomohli.
Pekný deň ešte želáme,

za Sestrice
Barbora