Aký nosič pre 11-mesačné dieťatko, ktoré stále hryzie popruhy?

Zodpovedané
27. jún 2022

Dobrý deň,

rada by som sa poradila pred kúpou nosiča, ideálne z Vašej ponuky.

Mám 10 kg vážiacu skoro 11-mesačnú dcérku. Nosím ešte v prapôvodnej manduci po starších deťoch a nosí sa veľmi rada.
Avšak neustále hryzie popruhy, až sú celkom rozhryzené. Plus častým používaním nám už nosič pomaly dosluhuje.
O cca týždeň vyrážame na dovolenku, rada by som si dovtedy zaobstarala nový nosič.

Aký by ste mi odporúčali?

Akú veľkosť?

Čo sa týka oblečenia, dcérka nosí veľkosť 80, 86, záleží od výrobcu.

Ďakujem

Dobrý deň,

z našej ponuky by už vašej dcérke pekne sadol Carrier PLUS, ktorý je od cca 70 cm a 8 mesiacov. Má pevný bedrový pás, ktorý krásne odľahčí váhu nosenca a tvarované ramenné popruhy, ktoré sa prispôsobia vášmu chrbátu.

S nosičom vám príde aj batôžtek, kapucka a slintáky, ktoré viete dať na ramenné popruhy a dieťatko môže hrýzť do nich - ramenné popruhy tak ostanú chránené 🙂

Ak by ste mali ešte akékoľvek otázky, aj ohľadom nastavenia, kedykoľvek napíšte ♥

Vaše Sestrice