Do akého veku je vhodný nosič Sestrice Carier One?

Zodpovedané
26. nov 2021

Dobrý deň,

od 7 týždňov bábätka používame nosič Sestrice Carier One. Synček už je väčší. Momentálne má 7 mesiacov, váži 9 kg a nosí veľkosť 74 - 80.

Do akej veľkosti je vhodné ho používať?

Ďakujem

Dobrý deň,

vo všeobecnosti vydrží Carrier ONE do 1,5 roku, niekedy do dvoch. Je to v závislosti na tom ako rýchlo dieťatko rastie a priberá a ako intenzívne sa nosí po cca roku.

Najdôležitejšie je samozrejme to, že ako sa cítite vy - váš komfort počas nosenia a komfort vášho dieťatka. Nosič by mal sedieť od kolienka po kolienko a nožičky by nemali klesať smerom dolu. Kým necítite počas nosenia diskomfort, tak je všetko v poriadku. Ak by ste mali pocit, že vás nosič ťahá /bolí vás počas nosenia chrbát alebo kríže/ a necítite sa dobre, tak vtedy by bolo fajn skontrolovať nastavenie nosiča (aj to niekedy pomôže), alebo prejsť na väčší nosič.

Ak bude treba, kedykoľvek nás môžete kontaktovať cez Instagram, Facebook alebo na náš mail.