Do koľko kg je vhodný Ring Sling na príležitostné nosenie?

Zodpovedané
27. dec 2022

Dobrý deň,

mám dvoch synov: 6-mesačného a 2,5-ročného. Zvažujem, že si zaobstarám univerzálny Ring Sling. Starší syn má síce 13 kg a už ho vôbec nenosím. Potrebovala by som len do zálohy mať niečo v kočíku, keď by mladší vonku spal a starší by už nevládal chodiť na prechádzke.

Väčšinou dám radšej staršieho do kočíka a mladšieho do nosiča. Zdá sa mi však nepraktické dávať ho na chvíľku do nosiča a prestavovať ho stále.

Do koľko kg je vhodný Ring Sling na príležitostné nosenie?

Mohli by ste mi nejaký odporučiť, v ktorom by som mohla na striedačku nosiť oboch?

Ďakujem

Dobrý deň,

na príležitostné ponosenie je Ring Sling ideálny a vhodný prakticky neobmedzene. Záleží od toho, že aké máte citlivé ramená, akú gramáž má Ring Sling a aké ťažké dieťatko.

Na to, čo píšete, by vám kľudne stačil aj Ring Sling s gramážou od 280 do 300. Kľudne čistá bavlna, resp. prímes tencel.

Značky: naše Sestrice, Yako Yako, Loktushe, Vatanai, Moisha, Yaro, Little Frog, Kokadi, Didymos... 🙂

A kľudne nám kedykoľvek napíšte, ak by ste mali ešte dodatočné otázky 🙂

Vaše Sestrice