Existujú krajšie nosiče ako Manduca?

Zodpovedané
12. jan 2023

Dobrý deň,

syn bude mať o týždeň 3 mesiace, veľkosť oblečenia má 62/68 a váži asi 7 kg. Vonku je nosený na presuny, vnútri len občas. Do jeho 5 kg som ho nosila v elastickej šatke, občas aj v pevnej. Vzhľadom na počasie máme na von Manducu. Tá vyhovuje obom, ale chcela by som niečo krajšie. Meriam 178 cm, moja veľkosť je L - XL.

Sú nejaké krajšie nosiče ako Manduca?

Ďakujem

Dobrý deň,

aj keď to záleží od vkusu, povedali by sme, že určite áno. Existujú aj krajšie a pohodlnejšie nosiče 🙂

Môžete sa pozrieť napríklad na Sestrice Carrier, Moyo First Size alebo Cross, NoMa 2, Moisha Grow, MoniLu UNI, Kavka Multi Age, Zumbucca.

Najlepšie by bolo, ak by ste si aspoň dva alebo tri nosiče pred kúpou vyskúšali. A to buď cez eshop alebo kamennú predajňu: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?fbclid...

Plus v Bratislave je ešte Babywearhouse na Lužnej v Petržalke.

Alebo cez podporné skupiny nosenia: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1R...

Ak by ste mali ešte akékoľvek otázky, pýtajte sa ďalej ♥

Vaše Sestrice