Je gél Bupi vhodný na pranie nosiča?

Zodpovedané
1. máj 2019

Dobrý deň,

dnes mi bude doručený nosič a rozmýšľam, že v čom ho vyprať. Doma mám prášok Lovela, ale dočítala som sa, že vhodnejší je gél bez zosvetľovačov.

Je gél Bupi vhodný na pranie nosiča?

Ak nie je, aký gél odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

prací gél Bupi by mal byť vhodný.

V zložení si prečítajte, či obsahuje optické zosvetľovače. Podľa informácii, ktoré aj Bupi uvádza na svojej stránke, tento gél ich neobsahuje.

Na pranie šatiek a nosičov je vhodnejší prací gél, pretože sa ľahšie rozpúšťa a nezostávajú jeho stopy a zvyšky v textíliách. Takže aj pri "žužlaní" sa neuvoľňuje následne do slín bábätka.

Pekný deň ešte želáme,
za Sestrice

Barbora