Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Zodpovedané

Ktorý nosič odporúčate na turistiku pre 17 mesačné dieťa?

Ergonomické nosičePomôcky na nosenie dieťaťaNosenie detiBatoľa
9. sep 2019

Dobrý deň,

naša dcéra má 17 mesiacov a váži 14 kg. Bola nosená v nosiči a aj v šatke.

V 8. mesiacoch sa v nich však už prestala cítiť pohodlne. Momentálne by sme nosič skúsili využiť na turistiku a príležitostné nosenie, keď už nôžky nevládzu.

Nosenie chceme už len na chrbte.

Aký nosič nám odporúčate?

Ja som nízka a útla, otec je vysoký. Skúšali sme Tulu Toddler a dcére sa v ňom páči. Ale nám rodičom nepasoval, potrebovali by sme o niečo vyššie na chrbte.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

píšete, že ste skúšali už Tulu Toddler. Je to nosič s pevnejšímberdovým pásom, čo pri ťažších deťoch aj odporúčame, lebo lepšie rozložia váhu dieťaťa a bedrový pás odľahčí váhu z ramien.

Náš nosič Sestrice Carrier je napríklad tiež s pevnejším bedrovým pásom. Ak potrebujete nosič mať viac na chrbte, je možné, že je to len otázkou nastavenia a možno by to šlo aj v Tule.

Existuje viacero požičovní nosičov, kde si nosič viete požičať na týždeň a vyskúšať si v ňom aj prechádzku. Alebo v niektorých mestách sú aj kamenné predajne/požičovne a nosiče si v nich viete vyskúšať.

Ak nám napíšete, z ktorého ste mesta, budeme Vás lepšie vedieť nasmerovať, kde vyskúšať nosič.

Alebo nám môžete poslať fotky a pokúsime sa aspoň takto "online" poradiť s nastavením (či by sa dala dať Tula ešte vyššie).

Pekný deň ešte želáme 🙂
za Sestrice
Barbora

Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli