V akom nosiči sa najpohodlnejšie nosí 2,5 ročné dieťa?

Zodpovedané
1. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom nosiča.

V akom nosiči sa najpohodlnejšie nosí 2,5 ročné dieťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre 2,5 ročné dieťatko je pohodlné nosenie v ergonomickom rastúcom nosiči, ktorý je určený pre väčšie deti.

Výrobcovia majú vekové rozpätie uvedené zvyčajne pri jednotlivých nosičoch. Zvyčajne bývajú označené ako Toddler, Plus, Maxi. Určite odporúčame si overiť vhodnosť u samotného výrobcu/predajcu. Záleží, aké veľké je dieťatko, koľko má kilov.

Z našich nosičov, ktoré máme v ponuke by boli vhodné nosiče veľkosti Carrier Plus. Na tejto stránke nájdete k dispozícii aktuálne nosiče v tejto veľkosti: https://www.sestrice.com/sk/eshop/?art_kategori...

Ak máte špecifické potreby, kvôli ktorým by musel byť nosič upravený alebo špeciálne spravený, môžete nám napísať a pokúsime sa Vám čo najlepšie poradiť, na koho sa môžete s takouto požiadavkou obrátiť.

Dúfam, že naša odpoveď bola nápomocná.

Pekný deň želáme,
za Sestrice
Barbora