Aký je Váš názor na vloženie tretieho embrya, keď už máme dve deti z predošlých vkladov?

Zodpovedané
20. feb 2023

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vkladu.

Aký je Váš názor na vloženie tretieho embrya, keď už máme dve deti z predošlých vkladov?

Zostalo nám ešte embryo. Obidva pôrody boli cisárskym rezom.

Ďakujem

Dobrý deň,

gratulujem Vám ku krásnej rodine🙂

Narodenie troch detí cisárskym rezom už nie je raritou. Vašu zdravotnú pripravenosť absolvovať cisársky rez po tretíkrát musí zhodnotiť Váš gynekológ.

Želám všetko dobré.
Peter Harbulák

web: GYN FIV - centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu
Tel. Bratislava: 0902 81 81 00
Tel. Nitra: 0908 40 68 77
Tel. Žilina: 0905 40 86 19