Je šanca prirodzene otehotnieť po laparoskopickej sterilizácii?

Zodpovedané
29. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom šance otehotnenia (prirodzene) po laparoskopickej sterilizácií. Zákrok je vykonaný tak, že mám prepálené a v strede prestrihnuté vajíčkovody. Zákrok bol vykonaný zo zdravotných dôvodov vo februári 2020.

Je šanca prirodzene otehotnieť po laparoskopickej sterilizácii?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

je to veľmi nepravdepodobné, aj keď v medicíne je možné všetko.

Ak je však zákrok realizovaný bez akýchkoľvek problémov, tak by sa to stať nemalo.