Aké bylinky zmiernia výrazné červené cievky na tvári?

Zodpovedané
2. nov 2023

Dobrý deň,

3-ročná dcérka má na tvári výrazné červené cievky, hlavne na líčkach. Má ich od narodenia, ale doktorka povedala, že časom zmiznú. Mne sa však zdajú ešte výraznejšie.

Existujú bylinky, ktoré by dcérke pomohli?

Ďakujem

Dobrý deň,

musela by som dcérku vidieť, bez diagnostiky Vám nemôžem nič odporučiť. Je nutné pre dcérku zostaviť individuálnu bylinnú zmes. Ideálna je kombinácia s akupunktúrou. To je možné len na základe diagnostiky.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/