Ako zmierniť stres a bolesť v podbrušku?

Zodpovedané
24. máj 2023

Dobrý deň,

posledné mesiace zažívam v práci veľa stresu. Tento mesiac ma vždy po príchode z práce začne bolieť, resp. pichať v pravej časti podbruška. V podstate vo výške vrchnej časti bedrovej kosti, cca 10 cm smerom k pupku.

Vždy som mávala pravidelný cyklus, no aj ten sa asi vďaka stresu pokazil.

Čo by mi pomohlo?

Existuje niečo na upokojenie?

Prečo sa stres prejavuje v tejto oblasti?

Ďakujem

Dobrý deň,

čo sa týka pichania v pravom podbrušku, tak by bolo dobré, keby ste zašli za lekárom, aby sa Vás prehmatal. A prípadne poslal na sono brucha a na gynekológiu.

Úpravu cyklu a aj bolesti je možné liečiť čínskou medicínou.

Stres je veľmi škodlivý pre ľudský organizmus, preto by bolo najlepšie sa mu vyhýbať. Prípadne zmeniť prácu.

Menštruačný cyklus u žien je obrazom ich fungovania v živote – doma, v práci. Odzrkadľujú sa ňom akékoľvek problémy každodenného života.

Oblasť podbruška – 2. čakra je spojená s hmotným, materiálnym zabezpečením a zároveň so všetkými vzťahmi s inými ľuďmi, ktoré s ním súvisia. Ak pociťujete nejakú neistotu v práci, obavy z materiálneho nedostatku v budúcnosti, môže to spôsobiť diskomfort v podbrušku.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e-mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/