Bývajú ženské orgány a obličky oslabené zo strachu?

Zodpovedané
29. aug 2023

Dobrý deň,

bola mi diagnostikovaná úzkostná porucha a veľa rokov beriem antidepresíva. Uľavilo sa mi, ale akonáhle prestanem brať lieky, tak stav sa vráti do pár mesiacov naspäť i napriek psychoterapii. V rodine máme predispozície na depresiu a úzkosti. Babka a jej sestra sa liečili. Od detstva som veľmi citlivý človek, všetko veľmi prežívam - aj dobré aj zlé.

Je pravda, že ženské orgány a obličky bývajú oslabené zo strachu?

Aké máte skúsenosti s liečbou úzkosti u veľmi citlivej povahy?

Ďakujem

Dobrý deň,

strach je emócia, ktorá prislúcha podľa čínskej medicíny k obličkám. Veľa strachu obličky oslabuje. Na ženské orgány a ich zdravie a plodnosť majú vplyv obličky ale aj ostatné orgány - pečeň, slezina, srdce a aj pľúca.

Pomocou akupunktúry a bylinnej terapie sa dá liečiť úzkosť aj depresia. Veľmi však závisí na spolupráci pacienta, jeho rodiny a treba rátať s tým, že to je liečba na dlhú dobu. V každom prípade je vhodný súbeh so psychoterapiou.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/