Dá sa pomocou tradičnej čínskej medicíny podporiť rast 5-ročného dieťaťa?

Zodpovedané
20. sep 2022

Dobrý deň,

rada by som sa poradila o výške dieťaťa.

Dá sa pomocou tradičnej čínskej medicíny podporiť rast 5-ročného dieťaťa?

Ja meriam 155 cm a mám trochu obavu, aby nebol aj syn malý. Je najmenší pomedzi rovesníkmi, ale nie je pod 3 percentilom, čo sa výšky týka.

Ďakujem

Dobrý deň,

pomocou fytoterapie a akupunktúry je možné podporiť rast do určitej miery, pokiaľ je to spôsobené oneskorením vývoja, alebo nedostatočnou výživou, resp. vstrebávaním živín u dieťaťa.

Na synovu výšku v dospelosti má vplyv samozrejme aj výška rodičov, prarodičov ale aj ostatných a priamych predkov a závisí aj od konštitučnej energie, s ktorou sa narodil.

Suma sumárum, dá sa tomu pomôcť v rámci možností jeho tela prirodzenou cestou, aby sa telo, čo najlepšie vyvinulo.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak e–mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/