Existujú nejaké prípravky, ktoré pomáhajú uvoľniť stres a napätie?

Zodpovedané
20. feb 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom možnosti terapie pomocou tradičnej čínskej medicíny.

Existujú nejaké prípravky, ktoré pomáhajú uvoľniť stres a napätie?

Ďakujem

Dobrý deň,

na uvoľnenie napätia sa používajú bylinné zmesi, ktoré fungujú hlavne na fyzickej úrovni.

Veľmi dôležitá je v tomto prípade aj akupunktúra zameraná na upokojenie a na zmenu vnútorného emočného nastavenia.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/