Lieči tradičná čínska medicína aj ťažký stupeň chronického únavového syndrómu?

Zodpovedané
25. aug 2023

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť.

Lieči tradičná čínska medicína aj ťažký stupeň chronického únavového syndrómu - ležiaci?

Ďakujem

Dobrý deň,

pomocou akupunktúry a bylinnej terapie sa dá liečiť chronický únavový syndróm aj u ležiaceho pacienta, ale musíte počítať s jeho presunom do ambulancie.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, kontaktujte ma prednostne telefonicky. Ak to nie je z Vašej strany možné, tak emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/