Môže čínska medicína pomôcť 10-ročnému chlapcovi, ktorý má ADHD a je ťažko zvládnuteľný?

Zodpovedané
31. máj 2023

Dobrý deň,

môj 10-ročný syn má ADHD, poruchy učenia (dysgrafiu, dyslexiu, dyskalkúliu) a poruchu správania. Je veľmi ťažko zvládnuteľný, nerešpektuje ma. Keď hocičo chcem od neho, tak je nervózny. Vôbec sa nepripravuje do školy, nevymieňa si knihy v taške, je absolútne nesamostatný. Úlohy si píšeme s krikom a nesústredene odflákne. Jeho písmo je nečitateľné.

V podstate nič nevie. Je ako keby negramotný. Chodí do normálnej základnej školy, kde len presedí. Často nerobí na hodinách nič. Je integrovaný.

Mne odvráva a za všetko nadáva na mňa. V podstate ho baví len mobil a bicyklovanie. S deťmi sa hrá rád a má veľa kamarátov. Mňa už veľakrát napadol fyzicky a aj slovne.

Je niečo, čo by mu z čínskej medicíny mohlo pomôcť?

Lieky neberie, lebo ich nevie a nechce prehltnúť.

Ďakujem

Dobrý deň,

deťom s ADHD sa dá pomôcť bylinnými zmesami miešanými „na mieru“ podľa celkových príznakov na základe diagnostiky. Dieťa sa tým trošku ukľudní a vie sa lepšie sústrediť.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky alebo emailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/