Pomôže tradičná čínska medicína pri zlomenom stavci?

Zodpovedané
23. máj 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradiť ohľadom môjho zdravotného problému v súvislosti s tradičnou čínskou medicínou.

Pomôže táto medicína pri bolesti pred pol rokom zlomeného desiateho stavca?

Ďakujem

Dobrý deň,

pomocou čínskej medicíny je možné zmierniť bolesti a urýchliť zrastanie, ak ešte stavec nezrástol.

Ak by ste potrebovali viac informácií, alebo by ste sa chceli objednať na terapiu, prosím kontaktujte ma prednostne telefonicky alebo e-mailom.

Majte sa krásne!

Ľubica Stanovská
certifikovaný praktik tradičnej čínskej medicíny
mobil: +421 905 795 501
e-mail: sinomedika@gmail.com
web: www.cinska-medicina-bratislava.sk/