Aké konkrétne oleje odporúčate do príkrmov?

Zodpovedané
2. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom olejov do príkrmov pre trojmesačnú dcéru. Prešla som si jednu stránku a je tam viac druhov značiek ľanových, tekvicových a avokádových olejov.

Máte aj nejakú špeciálnu značku, ktorú odporúčate?

Dcérka je na umelom mlieku a zatiaľ odmieta vodu.

Mám sa pokúšať jej dávať vodu i napriek tomu, že ju odmieta?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

nemám špeciálnu značku. Je to na mamičke, čo preferuje, aké cenové relácie si môže dovoliť.

Vodu trojmesačné dieťa nemá piť, takže ona asi vie prečo ju odmieta. Má s ňou začať až pri začatí prikrmovania, po lyžičkách po obednom príkrme.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička