Ako postupovať, keď štvormesačná dcérka začal štrajkovať s pitím mlieka Kendamil?

Zodpovedané
13. júl 2021

Dobrý deň,

moja štvormesačná dcérka papá Kendamil 1, ale posledný mesiac štrajkuje. Nechce ho piť, ale keď sa chytí, tak potom vypije všetko.

Predtým mala Nutrilon HA a Nutrilon Comfort Colics. Bolievalo ju bolelo bruško a prešli sme na Kendamil. Ten sa javil veľmi dobre. Dcéra zvykla papať 150 ml každé 4 hodiny.

Prečo začala štrajkovať?

Budúci týždeň začíname s príkrmami.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

asi by som odporučila skúsiť zmeniť teplotu mlieka (studenšie oniečo), prípadne je otázne či sa Vám v čase kŕmenia javí naozaj hladná.A ak tak aj zmeniť mlieko, možno sa zmenili jej preferencie.

Koliky by už mať nemala takže pokojne ktorékoľvek od iného výrobcu.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička