Akou bezpečnou formou zavádzať chlieb 10 mesačnému synovi, ktorý ešte nemá zuby?

Zodpovedané
22. apr 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom zavádzania chlebíka.

Akou bezpečnou formou zavádzať chlieb 10 mesačnému synovi, ktorý ešte nemá zuby?

Syn má aj ekzém, tak nemá zavedené všetky potraviny, ktoré by už mal mať.

Je to problém?

Ďakujem

Dobrý deñ,

poprosím Vás odpovedať na tieto otázky, aby som vedela viac. Potrebujem to k odpovedi. Má už zavedený lepok, alebo chcete zaviesť lepok formou podania chleba?

Čo sa týka ostatných potravín. Čo nemá zavedené? (Vajce, jahody, rajčina, jogurt). A v akom štádiu má momentálne ekzém? Akú má liečbu?

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička