Čím mám nahradiť umelé mlieko, keď si 6-týždňové dieťa pýta stále jesť?

Zodpovedané
15. jún 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Čím mám nahradiť umelé mlieko, keď si 6-týždňové dieťa pýta stále jesť?

Váži 5,2 kg. Dávame mu už 150 ml/166 ml Nutrilonu každé 3 - 4 hodiny a jemu je to málo.

Ďakujem

Dobrý deň,

asi momentálne má špurt a má trošku vyššie dávky. Ono sa to mení. Ak je dieťatko naozaj hladné (plač nie vždy znamená hlad), tak mu dajte toľko koľko si pýta.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička