Je v poriadku spôsob, ktorým som zaviedla lepok do stravy?

Zodpovedané
4. dec 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom lepku.

Je v poriadku, keď som zaviedla lepok formou detskej krupice do príkrmu tak, že som ju nepripravovala s príkrmom, ale som len pridala lyžičku surovej krupice?

Teda nepridala som ju do príkrmu počas dusenia, len vmiešala na záver.

Ďakujem

Dobrý deň,

nie je to úplne ideálne, krupica by sa mala variť. Ak však bolo zavedenie bez reakcie, je všetko v poriadku (ak ste dali do horúceho príkrmu, možno "došla" sama). Nabudúce však typickú detskú krupicu aspoň chvíľu varte.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička