Je vhodné dávať denne synovi kupované ovocné výživy?

Zodpovedané
2. jún 2022

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na kupované ovocné výživy. Syn má 7 mesiacov, pekne papá zeleninu a aj mäso. Ovocie mu nechutí. Zje len kupované kapsičky od Sunaru.

Je vhodné mu ich dávať každý deň?

Ďakujem

Dobrý deň,

čo tak kúpiť plniteľné kapsičky a plniť mu ich domácim rozmixovaným ovocím? Takéto niečo, neviem či poznáte. Je to super do kočíka, na cesty.

Neskôr tam aj kaše môžete robiť, keď nebudete stíhať raňajkovať doma - Zebra&Me kapsičky na opakované použitie.

Ale k Vašej otázke. Kapsičky od Sunaru podliehajú kontrole. Neobsahujú cukor, iba čisté ovocie. Takže problém to nie je.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička