Má náš 18 mesačný syn v strave veľa mlieka?

Zodpovedané
10. máj 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom množstve mlieka a mliečnych výrobkov pre 18 mesačného syna.

Ráno vypije o 5:30 hodine 240 - 270 ml UM. Na raňajky okolo ôsmej hodiny spapá kúsok chlebíka so syrom alebo s nátierkou, alebo spapá málinko praženice. Cca 9:30 ovocie, 12:30 obed (polievka a druhé). Na olovrant 1 jogurt (niekedy zje aj 200 ml), večera (chlebík s maslom a domácou šunkou, polievka, kaša, puding). Pred spaním cca 19:30 - 20:00 vypije 270 ml UM.

Jesť mu všetko chuti.

Nepapá náš synček veľa mliečnych produktov?

Ďakujem

Dobrý deň,

nakoľko synček krásne papá ostatnú stravu, tak nie je žiadny problém, že papá aj toľko mliečka, resp. produktov.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička