Od koľkých mesiacov môžem zavádzať do príkrmov lososa a tresku?

Zodpovedané
23. dec 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom prikrmovania.

Od koľkých mesiacov môžem zavádzať do príkrmov lososa a tresku?

Ďakujem

Dobrýd eň,

lososa pokojne ako jednu z prvých rýb, po zaradení mäska. Takže podľa toho kedy ste začali prikrmovať, ale teda pokojne od ukončeného 6. mesiaca.

Čo sa týka tresky, tak s tou by som počkala až neskôr. Smerom k 1. roku, prípadne až po 1. roku.

Uprednostnite pri zavádzaní rýb naše sladkovodné - pstruh, zubáč, kapor.

Prajem vám krásny deň,
MUDr. Denisa Jaššová
Pediatrička