Ako zistím, či zamestnávateľ prevzal zásielku s mojou výpoveďou?

Zodpovedané
14. feb 2023

Dobrý deň,

9.2.2023 som podala výpoveď. Poslala som ju doporučene 1. triedou. Moja výpovedná lehota by mala začať plynúť od 1.3.2023. V predchádzajúcej otázke ste spomenuli, že ak zamestnávateľ preberie zásielku v marci, výpovedná lehota plynie od 1.4. 2023.

Ako zistím, či zásielku prebral?

Ako zistím, kedy mi začala plynúť výpovedná lehota?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak ste zásielku posielali doporučene, mali by ste mať k dispozícii podací lístok s číslom zásielky/podacím číslom. Na webe pošty v časti sledovanie zásielok si môžete pozrieť, kde sa zásielka nachádza a či si ju zamestnávateľ už prevzal.

Prajem Vám pekný deň,
Zuzana Tužilová
www.tuzilova.sk
email: zuzana@tuzilova.sk