Aké druhy implantátov Nagor existujú?

Zodpovedané
15. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom implantátov.

Aké všetky druhy implantátov Nagor existujú?

Aký je medzi nimi rozdiel?

Nemyslím rozdiel medzi guľatými a slzičkovitým tvarom ale medzi výplňou.

Ďakujem

Dobrý deň,

implantáty podliehajú vývoju. Dnes majú implantáty rôzne povrchy (hladký, textúrovaný), rôzne tvary (okrúhly, slzičkový), projekcie (vysoká, stredná, nízka), tvary základní (okrúhle alebo oválne).

Pokiaľ viem, tak Nagor má len 2 výplne. Jednu používa pre plnenie okrúhlych a druhú pre výplň slzičkových implantátov.

Ohľadom konkrétnych vlastností môžete pozrieť množstvo videí a materiálov na ich stránkach a video-kanáloch.

Lekár Vám na osobnej konzultácii poradí, čo s portfólia konkrétnej značky najviac zodpovedá Vašim očakávaniam.