Ako je možné vyrovnať vrásky pri očiach a pri ústach?

Zodpovedané
15. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vrások pri očiach a pri ústach.

Aká je možná forma ich vyrovnania?

Aká je asi cena?

Treba viac sedení?

Ďakujem

Dobrý deň,

oblasť očí je jednou z najčastejšie ošetrovaných oblastí.

Možností je mnoho ( botulotoxín, výplne, PRP, fat-grafting, niťe, mesoterapia, rôzne laserové a RF či ultrazvukové ošetrenia a samozrejme rôzne operácie ).

Čím je zákrok a jeho efekt trvalejší, väčší a viditeľnejší, tým aj stúpa jeho cena.

Najlacnejšie sa pohybujú od 100 - 200 eur až po rozsiahle operácie v lokálnej anestézii 500-1000 eur alebo v celkovej anestézii 1500 - 3000 eur.

Tie lacnejšie majú často efekt len pár mesiacov a pri opakovaní rokmi ich cena sa môže vyšplhať aj na viac tisíc eur. Čiže cena môže byť relatívna.

Cena aj pri rovnakých procedúrach sa môže líšiť od lekára a kliniky. ( cenu ovplyvňuje dopyt, kvalita, skúsenosti, používaný materiál, náklady zariadenia na nájom či personál).

Aj tu platí, ak dvaja robia to isté, nie je to to isté.