Ako sa dajú odstrániť vrásky na krku?

Zodpovedané
12. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému Mám 44 rokov a trápi ma zvráskavená pokožka na krku a vo výstrihu. Na svoj vek vyzerám cca o 10 rokov mladšie, ale ten krk ma prezrádza.

Na prvý pohľad to nie je vidno. Len keď napr. preglgnem. Používam kvalitné krémy a séra s kyselinou hyalurónovou, ale za vyše rok nevidím žiadne pozitívne výsledky.

Ako sa dá riešiť môj problém?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

oblasť krku a dekoltu je problematická. Horné partie sa riešia operačne faceliftom s dôrazom na krk. Avšak dolná polovica krku a hlavne dekolt sa operačne rieši horšie.

V tejto lokalite sú na výber možnosti zákrokov ako laserové ošetrenie, "drakula" terapia aplikáciou výťažku vlastnej krvi-plazmy, mesoterapie, niťe.

Každá metóda má svoje obmedzenia a hranice, úplne zvrátiť starnutie ani my nedokážeme.