Aký implantát mi odporúčate, aby pôsobili umelejšie?

Zodpovedané
5. dec 2021

Dobrý deň,

zvažujem výmenu implantátov za väčšie. Momentálne mám 400 ml Nagor Impleo a vypadajú až moc prirodzene. Ani si nik nevšimol, že mám silikóny.

Teraz mám trojjky prsia a chcela by som o dosť väčšie. Asi 700 ml alebo 800 ml - nech pôsobia aj umelejšie. Nevadí mi, že váhou pôjdu dole.

Aký implantát mi odporúčate, aby pôsobili umelejšie?

Chcela by som ísť k Vám na kliniku. Viem, že na väčšie implantáty sa nevzťahuje záruka. Menej ml ako 700 nechcem. Kamarátka si dala zväčšiť zo 400 na 600 ml a ani jej to nevidno. A to mala takú istú veľkosť prirodzených pŕs ako ja.

Ďakujem

Dobrý deň,

nie som veľmi zástanca nadmerne veľkých implantátov. V priebehu rokov sa to veľmi často skončí nejakou komplikáciou, vyžadujúcou operáciu.

Sú chirurgovia, ktorí sa na tieto nadmerné veľkosti "špecializujú" a možno majú skúsenosti iné ako ja.

"Umelý" vzhľad môžete dosiahnuť aj plnším dekoltom napríklad modeláciou prsníkov, ak máte "veľa kože".

Na niektorých ženách pôsobí implantát výrazne aj pri veľkosti 300cc. Záleží od stavby tela a základu pred operáciou.

Pri zväčšení o jedno číslo hovoríme asi o +objem 100 - 150 ml. Na vzhľade to pridá asi 1 cm.
Pri veľkých objemoch (nad 500 ml) rozdiel 100 - 150 ml nie je tak výrazný ako pri menších implantátoch. Váha ale stúpa výraznejšie ako cm.

Možno je voľba pre Vás odľahčené implantáty.

Ale aj tak budete obmedzená rozmermi hrudníka a tiež koľko máte kože na prsiach.

Určite sa zamyslite aj nad možnými komplikáciami, ktoré Vás budú privádzať na operačný stôl omnoho častejšie.