Aký máte názor na PB sérum na vačky pod očami?

Zodpovedané
17. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom aplikácie PB séra na vačky pod očami.

Istá renomovaná klinika mi odporučila túto metódu na odstránenie vačkov, ktoré mám vyplnené tukom.

Blepharoplastiku podstúpiť nemôžem.

Aký je Váš názor?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nemám skúsenosti s efektom tejto kozmetiky. Nemyslím si, že by jej efekt mal byť porovnateľný s chirurgickou liečbou, ale za vyskúšanie nebijú.

Ak nemôžete podstúpiť operačnú liečbu, v tom prípade nemáte veľmi na výber iné ako vyskúšať rôznu kozmetiku.

Rád by som Vám poradil viac.