Bude mierna skolióza problémom pri zväčšení pŕs?

Zodpovedané
6. mar 2021

Dobrý deň,

už pár rokov uvažujem nad zväčšením pŕs. Nemám žiadne prsia, som úplne rovná a zasa nechcem ani nejaké veľké implantáty, skôr čo najmenšie aké existujú.

Mám problémy s chrbticou, je trochu vykrivená (slabá skolióza).

Bude to problém pri umelých prsiach?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prísnom pohľade máme skoliózu všetci 🙂

Dôležité je, či máte aj ťažkosti, tŕpnutie, bolesti. V tom prípade implantáty neodporúčam.

Pre výber implantátov platí zásada, použiť najmenšie možné implantáty pre výsledok s ktorým bude žena spokojná. U niekoho to je 200 ml a u inej ženy 450 ml.
Omnoho dôležitejší je tvar implantátu a jeho poloha na hrudníku.

Absolvujte viacero konzultácií, aby ste si urobili prehľad možností.