Bude sa mi rana dlhšie hojiť, keď podstúpim korekciu dolných viečok a mid face lift súčasne?

Zodpovedané
9. jan 2021

Dobrý deň,

rada by som absolvovala korekciu dolných viečok a všimla som si, že je možné pridať midface lift. Nenašla som informáciu o akú operáciu ide a či sa zákrok vykonáva v lokálnej anestézii spolu s viečkami.

Je hojenie dlhšie, keď sa kombinujú tieto 2 operácie?

Je to bolestivejšie?

Na dolné viečka som už rozhodnutá sa u Vás objednať, ale zaujala ma aj táto možnosť.

Ďakujem

Dobrý deň,

zákrok mid face lift je rozsiahlejší operačný výkon ako klasická dolná blefaroplastika.
Tým pádom sú výraznejšie a dlhšie prítomné opuchy, modriny aj pooperačná bolestivosť.
Jazva je len o pár milimetrov dlhšia pri vonkajšom očnom kútiku.

No v prípade, že budete benefitovat zo zákroku, že bude krajší efekt pri výraznejšom poklese líc, tak sa preň rozhodneme už pri konzultácii.