Bulhorn lip lift. Máte fotky pred a po zákroku?

Zodpovedané
11. máj 2020

Dobrý deň,

niekde som čítala, že robíte aj bulhorn lip lift.

Máte nejaké fotky pred a po?

Aké pery sú na to vhodné?

Ďakujem

Dobrý deň,

téme sme sa už venovali v predchádzajúcich otázkach. Nájdete ich nižšie v poradni.

Bullhorn lip lift - operačná korekcia hornej pery odstránením časti pod nosom v tvare býčích rohov. Vykonáva sa za účelom zvýraznenia hornej pery. Vhodný typ je neprimerane dlhá vzdialenosť od nosa po červeň hornej pery.

Rez je schovaný v prirodzenom záhybe kože okolo nosových dierok a krídel.

Foto tohto zákroku nemám na webe ale v blízkej budúcnosti ho pridáme. Vidím, že táto téma zaujíma viacero žien.

Výhoda tohto zákroku je, že sa nepoužíva cudzí materiál a efekt je prirodzený a viac -menej trvalý v súbehu prirodzených zmien pri starnutí.

Žena by po zákroku nemala očakávať zväčšenie objemu, ale skôr rotáciu červene hornej pery eventuálne s drobnou úpravou jej tvaru.

Ak je vzdialenosť červene hornej pery a nosa primeraná. Jej skrátenie by mohlo vyzerať neprirodzene až smiešne.

Operačný výkon sa väčšinou uskutočňuje v lokálnej anestézii. Cca 1-2 týždne hojenie rán, opuchnutie minimálne 3 týždne, vyblednutie jazvy cca 6-12 mesiacov podľa typu kože.

Dobrý deň.

Téme sme sa venovali už skôr. Nájdete ďalšie informácie v predchádzajúcich otázkach.
Lip lift, Bullhorn sa volá pre tvar jazvy, odstránenej kože tesne pod nosom.

Foto tejto operácie nemám na svojom webe, ale vzhľadom na dopyt, nielen Váš, na tento typ operačného zákroku, budem ich do galérie postupne pridávať.

Táto operácia je vhodná pri neprimerane dlhej vzdialenosti nosa od červene hornej pery. Pera vyzerá neesteticky dlhá a rotovaná "dovnútra". Vhodné ženy sa pred zákrokom sťažujú na "neviditeľné" horné zuby, ktoré chcú odkryť.

Pri tejto operácii v lokálnej anestézii odstránime časť kože, čím sa rotáciou dosiahne väčšia viditeľnosť červene hornej pery a mierne ju dokážeme aj tvarovať. Nepribúda jej objem, len opticky to tak môže pôsobiť.

Nevhodný typ je primeraná alebo príliš krátka vzdialenosť medzi nosom a hornou perou. V tomto prípade by mohol byť výsledok zákroku neestetický až smiešny.

Výhoda tejto operácie je prirodzený,relatívne trvalý a nenápadný vzhľad bez použitia cudzieho materiálu s jazvou viac-menej nenápadnou v oblasti prirodzených záhybov na dolnom okraji nosa.

Určite to nie je alternatíva výplne, samotného zväčšenia pier.