Čo všetko treba brať do úvahy pri výbere kliniky a typu implantátu?

Zodpovedané
7. nov 2019

Dobrý deň,

zvažujem zväčšenie pŕs pomocou implantátov.

Čo všetko treba brať do úvahy pri výbere kliniky a typu implantátu?

Poradíte mi dobrú kliniku v SR, ČR alebo v Rakúsku?

Za Vašu odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

Vaša otázka je tak široká ako je celá estetická plastická chirurgia.

Typ implantátu (značka, tvar, veľkosť, povrch) je vecou výberu a skúseností plastického chirurga pri zohľadnení vašich očakávaní na estetický výsledok pri vašom vstupnom stave prsníkov.

Na Vašich pleciach je "len" výber kliniky, lekára. Najväčšiu váhu majú osobné odporúčania (najmä od niekoho koho poznáte).

Anonymné odporúčania od neznámych nemusia byť nielen objektívne ale niekedy ani skutočné!

Ak nemáte v okolí osobu s dobrými skúsenosťami, tak Vám ostáva dlhšia a náročnejšia úloha.
Zbierať názory, referencie aj fotodokumentáciou výsledkov pred a po operácii naprieč internetom. Rôzne diskusné fóra a podobne.

Vyberiete si aspoň 2-3 kliniky / lekárov a absolvujete osobné konzultácie.

Vyberte si toho, ku komu budete mať najväčšiu dôveru aj v prípade vzniku komplikácií. Nerozhodujte sa len na základe ceny a vzdialenosti.

Držím Vám palce a šťastnú ruku.