Dá sa odstrániť koža aj rezom okolo pupku?

Zodpovedané
3. júl 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom odstránenia kože. Kože nemám veľa, ale chcem malú úpravu.

Dá sa odstrániť koža aj rezom okolo pupku?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na 90% sa odstránením kože len v okolí pupku nedosiahne očakávaný výsledok s efektom na brušku.

Koža v okolí pupka zvykne byť výrazne nariasnená, čo nepôsobí esteticky a hlavne máme jazvu v naviditeľnejšej lokalite.

Sú samozrejme výnimky a takto na diaľku si samozrejme netrúfam tvrdiť, že je určite táto metóda pre Vás nevhodná. Len upozorňujem na riziká.