Dá sa pri liposukcii brucha v celkovej anestéze urobiť aj liposukcia tuku na lopatkách?

Zodpovedané
13. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom liposukcie.

Dá sa pri liposukcii brucha v celkovej anestéze urobiť aj liposukcia tuku na lopatkách?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

áno, dá sa to.

Jediné obmedzenie je, že v rámci celkovej anestézie je potrebné zmeniť minimálne 2x polohu. Na zmenu polohy človeka v celkovej anestézii je potrebných viac ľudí a musí sa jednať o zohratý tím.

Nepochybujem, že na väčšine pracovísk takýto tím v tomto smere skvele spolupracuje.