Hrčka po augmentácii

Zodpovedané
27. jan 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. 12.11.2018 som podstúpila zväčšenie prsníkov. Roky mám v prsníkoch cysty sledované raz ročne na sone.

Pohmatom som si vždy vedela nájsť len jednu. Teraz po augmentácii som si nahmatala nad dvorcom hrčku. Na sone som samozrejme bola aj pred augmentáciou v novembri a všetko bolo v poriadku.

Je možné, že sa mi implantátom vytlačila na porvch cysta, ktorú mi dovtedy videli len sonom?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň.

Áno, je to možné, ale rovnako je možné že sa vytvorila aj nová hrčka.

Najlepšie je absolvovať sono, pokiaľ možno u rovnakého sonografistu, aby stav posúdil.