Je lepšia výplň vlastným tukom alebo silikónom?

Zodpovedané
26. mar 2019

Dobrý deň,

po tehotenstvách mi ostali menšie a ovisnutejšie prsia. Uvažujem nad ich modeláciou. Chcem, aby držali svoj tvar aj bez podprsenky.

Je lepšia výplň vlastným tukom alebo silikónom?

Aká by bola cena za zákrok?

Ďakujem

Dobrý deň,

výplň tukom alebo silikónovým implantátom nie sú rovnocenné metódy.

Záleží aký výsledný stav požadujete.

Rozdiely sú v pevnosti, výslednom tvare a objeme.

Často sa obe metódy kombinujú. Popis pozitív a negatív sa vzťahuje na konkrétny stav a očakávania a presahuje možnosti krátkej a výstižnej odpovede.

Ak máte kože nadbytok a prsia nechcete zäčšiť, potom je na mieste modelácia ako spomínate a v tom prípade ani vlastný tuk ani implantát nie je voľba.