Je možná augmentácia a liposukcia počas jednej operácie?

Zodpovedané
7. dec 2018

Dobrý deň,

prosím o pomoc pri riešení môjho problému. Aj keď schudnem, tak stehná mám stále veľké. Preto zvažujem augmentáciu s úpravou.

Dá sa počas tejto anestézie vykonať aj liposukcia vnútornej strany stehien?

Koľko by trvala taká operácia a koľko rekonvalescencia?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň.

Píšete o troch operáciach. Vloženie implantátov - augmentácia, potom modelácia prsníkov, ktorú nie vždy vykonávam pri jednej celkovej anestézii a tretia operácia liposukcia stehien.
Tá posledná sa dá kombinovať s oboma prvými.
Prvé dve sa nedajú kombinovať za každých okolností, len vo vhodných prípadoch, podľa mojich skúseností 🙂

Každá z týchto operácií vyžaduje cca 1 hodinu, modelácia prsníkov až do 2 hodín.

Ceny jednotlivých operácií sa uvádzajú v cenníkoch a v prípade kombinácie je cena adekvátne nižšia.

Zotavenie do štádia športových aktivít je približne 6 týždňov, ale do bežného života cca 2-3 týždne.