Je možná úprava v lokálnej anestézii, ak by som chcela dodatočnú úpravu pŕs?

Zodpovedané
2. apr 2020

Dobrý deň,

pred štyrmi rokmi som bola na mastopexii, ale operácia nedopadla dobre. Prsia mám padnuté.

Je možná úprava v lokálnej anestézii, ak by som chcela dodatočnú úpravu pŕs?

Ďakujem

Dobrý deň.

teoreticky pri drobných úpravách je možná aj korekcia v lokálnej anestézii. Ak sa jedná oblasť veľkosti dlane prevažne kože/dvorca.

Ak je potrebné tkanivo viac redukovať a hlbšie zasiahnuť aj do prsnej žľazy, tak prichádza do úvahy len celková anestézia.

Rozhodne by som doporučoval osobnú konzultáciu s plastickým chirurgom, pokojne aj u viacerých.

To Vám pomôže nájsť optimálne riešenie.