Je možné aplikovať kyselinu hyalurónovú do pier počas augmentácie prsníkov?

Zodpovedané
9. mar 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom možnosti robenia dvoch zákrokov.

Bolo by možné aplikovať kyselinu hyalurónovú do pier (zväčšenie pier) počas augmentácie prsníkov?

Teda dokopy 2 zákroky.

Ďakujem

Dobrý deň,

nie je to problém technický, ale vyžaduje to skúsenosti, pretože počas anestézie máte v ústach zavedenú hadičku a tá môže pery deformovať.

Navyše poloha ležmo nie je úplne prirodzená a kyselina hyal. sa aplikuje v polohe mierne vzpriamenej.

Čiže ak sa na to Váš chirurg odhodlá, môžete mu dôverovať.