Je možné chirurgickou úpravou zväčšiť dvorce?

Zodpovedané
23. jún 2023

Dobrý deň,

chcela by som si dať upraviť dvorce. Mám veľmi výraznú bradavku, avšak okolie - dvorec je skoro žiadny.

Je možné chirurgickou úpravou zväčšiť dvorce?

A je možné dosiahnuť efekt mäkkých, čo najviac prirodzených pŕs (padajúce)?

Ak základ bol pôvodne 73 cm cez a 69 pod. Už 3 roky mám Nagor 320g VP anatóm a pribrala som 14 kg. Moja aktuálna váha je 62 kg a výška 168 cm. Prsia mi prídu už malé na moju postavu a držia dosť vzpriamene.

Ďakujem

Dobrý deň,

zväčšiť dvorce sa dá napríklad periarolárnou mastopexiou. Avšak tá má vplyv na "oploštenie" - stratu projekcie prsníkov a tiež aj menej nadbytočnej kože, ktorá vplýva na ochabnutý vzhľad prsníkov. Dá sa to tiež dosiahnuť väčšími a ťažšími implantátmi, no niekedy stratíme prirodzenosť.

Najlepšie je absolvovať viac osobných konzultácií u rôznych chirurgov a urobiť si názor na základe odporúčaní. Podľa poskytnutých informácií to nebude jednoduché.