Je možné odstránenie znamienok mesiac pred augmentáciou prsníkov?

Zodpovedané
20. feb 2022

Dobrý deň,

zvažujem odstránenie znamienok a augmentáciu.

Je možné odstránenie znamienok laserom alebo chirurgicky mesiac pred augmentáciou prsníkov?

Ďakujem

Dobrý deň,

neodporúčame zásah do kože prsníka cca 3 mesiace pred a ani po plánovanej operácii.
A to najmä čo sa jedná oblastí, ktoré budú po operácii pod ťahom.

Výnimka je, ak sú znamienka kožným lekárom vyhlásené sa vysoko rizikové. Vtedy je estetická stránka na druhom mieste.