Je možné odstrániť jazvu hneď na prvej návšteve lekára?

Zodpovedané
9. feb 2019

Dobrý deň,

ako 6 ročnú ma pohryzol pes a mám väčšiu jazvu na tvári. Teraz mám 23 rokov a chcem si ju dať odstrániť.

Je možné jazvu odstrániť hneď pri prvej návšteve, alebo budem musieť prísť na viackrát?

Ďakujem

Dobrý deň.

Môže sastať že práve v ten deň keď prídete na konzultácu, nebude doktor voľný alebo nebude mať operačnú sálu k dispozícii.

Ak sa telefonicky dohodnete s lekárom, že Vás v deň konzultácie ešet bude vedieť aj operovať, tak je to možné...